XXV Rajd wokół Tatr
29 sierpnia 2021 Nowy Targ

Jesteśmy już w komplecie! Lista startowa na XXIII Rajd wokół Tatr została zamknięta.

Ze względu na ogromną ilość telefonów i maili od osób, które spóźniły się z opłatą czy zapisami na rajd informujemy ponownie, że na XXIII RwT 2018 jesteśmy już w komplecie. 350 uczestników opłaciło już swój start i tym samym został wypełniony tegoroczny limit. Dla wszystkich dopytujących się jeszcze czy mogą jeszcze znaleźć się na liście startujących informujemy:

1. Nie ma możliwości dopisania się do listy
2. Osoby zapisane, które nie opłaciły wcześniej swojego startu nie mogą go już opłacić. 350 pierwszych osób, które zapłaciły wypełniły limit uczestników. Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w rajdzie było łączne zapisanie się i opłacenie startu. Limit uczestników wynosi 350 osób, które w pierwszej kolejności spełniły te 2 warunki.
3. W razie dokonania przelewu za opłatę startową po zamknięciu listy startowej- opłata zostanie zwrócona z powrotem na konto, z którego przyszła. Nic nie da więc wysyłanie przelewu.
4. Na liście rezerwowej są osoby, które zapisały się, ale nie opłaciły swojego startu. Jeśli zwolniłyby się miejsca na liście, to taką informację opublikujemy na naszej stronie i profilu fb. 5. Osoby z listy rezerwowej będą mogły skorzystać z tego miejsca po zgłoszeniu chęci na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy od opublikowania informacji przez nas. Przed informacją od nas, że są jeszcze wolne miejsca nie ma potrzeby zgłaszania się, bo nie tworzymy żadnej kolejki rezerwowej.

Bardzo nam przykro, że nie wszyscy chętni mają możliwość uczestniczenia w tej imprezie, ale jest to spowodowane czynnikami od nas niezależnymi. Co roku w miarę możliwości zwiększamy limit uczestników, ale i tak zawsze chętnych jest więcej niż miejsc. Osoby, które w tym roku nie będą mogły uczestniczyć w rajdzie zapraszamy za rok