XXV Rajd wokół Tatr
28 sierpnia 2022 Nowy Targ

Pamiętajcie, każdy uczestnik Rajdu Wokół Tatr jest zobowiązany posiadać przy sobie dowód osobisty lub paszport. Zdecydowana część trasy biegnie przez tereny Słowacji. Przekroczenie granicy bez dokumentów wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Ponadto na terenie Słowacji mamy obowiązek poruszać się zgodnie z przepisami ruchu drogowego, co oznacza jazdę w grupach maksymalnie 15 osobowych, oraz pojedynczo jeden za drugim. Zakaz jazdy parami, trójkami zajmując cały pas jezdni.
Uczulcie na to swoich towarzyszy podróży. Ewentualne wysokie słowackie mandaty każdy płaci sam. €€€

Zadbajcie również o swoje ubezpieczenie. Zachęcamy do wykupienia OC, NNW oraz kosztów leczenia zagranicą. Mamy nadzieję że się nie przyda, ale takowe warto mieć.

DEPOZYT
Będzie możliwość zabrania na trasę przez samochody obsługujące bufet NIEWIELKICH depozytów (typu kurtka/ zapasowa dętka, itp). Plecak będzie za duży. Spakujcie je w jakiś worek i najlepiej podpiszcie, żebyście mogli je potem odnaleźć. Samochody będą w danym miejscu w określonych godzinach, więc rozplanujcie dobrze co do którego samochodu. Wszystkie samochody przyjadą po zakończeniu Rajdu na metę.
Za depozyty nie bierzemy odpowiedzialności, więc nie zostawiajcie tam nic cennego.
Depozyty będzie można zostawić w niedzielę w godz. 6:45-7:45 w biurze zawodów.

Samochód/ bufet nr. 1- na 70km trasy w godz. 9.30-12.00
Samochód/ bufet nr. 2- na 125km trasy w godz. 11.30-15.00
Samochód/ bufet nr. 3- na 165km trasy w godz. 13.30-17.00